wypadek dwóch aut

Zwrot kosztów najmu z OC sprawcy

Wypadki samochodowe zdarzają się na drogach niezwykle często. Co jednak zrobić w takiej sytuacji, kiedy pilnie potrzebujemy auta, a nasze własne zostało skasowane i nie nadaje się do tego, by dalej z niego korzystać? Pozostaje wtedy wynajem auta z wypożyczalni, która może nam dostarczyć różne modele samochodu, żeby sprawdzą się najlepiej w danej sytuacji. Skąd jednak wziąć pieniądze na taki wynajem? Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba wydawać ogromnych sum pieniędzy na wynajem, bo można uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy w Poznaniu i nie dokładać do tego ani grosza z własnych pieniędzy. O takiej możliwości wciąż nie wie wiele osób, które nie korzystały do tej pory z takiej okazji, jednak warto dowiedzieć się, w jaki sposób to zrobić, by znów cieszyć się w pełni z jazdy samochodem.

Formalności

ford focusCzy wiesz, jakie formalności trzeba spełnić, aby taki samochód był sfinansowany z OC sprawcy? Często trzeba napisać oświadczenie, które poświadczy, że nasz własny samochód nie jest sprawny i potrzebujemy auta zastępczego na czas naprawy. Podanie w nim szczegółów zdarzenia, do którego doszło na drodze, a także kierowcy, który dopuścił się tego wykroczenia, może sprawić, że koszty wypożyczenia samochodu w całości zostaną pokryte z jego OC, a Ty nie będziesz musiał się martwić, że poniesiesz dodatkowe koszty, które nawet nie powinny Ci zawracać głowy. Jak jednak wybrać dobrej jakości wypożyczalnię samochodów, w której będzie można dostać samochód spełniający wszystkie nasze wymogi? Przed podjęciem decyzji warto rozważyć różne opcje, które dostarczają nam różne firmy oferujące wypożyczenie samochodów. Więcej szczegółów czeka na Ciebie poniżej.

Wybór wypożyczalni

Ponieważ coraz więcej różnych wypożyczalni oferuje swoim klientom wypożyczenie auta właśnie na takich zasadach, warto wiedzieć, czym kierować się podczas wyboru wypożyczalni. Niektóre z nich oferują swoim klientom coraz niższe ceny wypożyczenia i coraz więcej udogodnień, które mogą wchodzić w skład usługi. Warto wybrać taki samochód, które klasa wyda nam się odpowiednia i którego wyposażenie podstawowe będzie odpowiadała naszym codziennym potrzebom. Takie rzeczy jak poduszki powietrzne, regulacja kierownicy czy ABS to już standard, który można znaleźć w znacznej części samochodów. Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, takie jak system nawigacji GPS, to warto w nie zainwestować tylko wtedy, jeśli rzeczywiście będziemy z niego korzystać. Jeśli szukasz sprawdzonej wypożyczalni samochodów, sprawdź na stronie http://torcar24.pl/oferta/auta-zastepcze.html jakie auta zastępcze są do Twojej dyspozycji, a przekonasz się, że to miejsce, o którym warto pomyśleć podczas wyboru samochodu zastępczego z OC sprawcy w Poznaniu. Zyskasz pewność, że taka usługa na pewno zostanie wykonana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.