Wady komunikacji zbiorowej

Zastanawiasz się, czy podróż służbowa odbywana wynajmowanym samochodem niesie wiele korzyści? Odpowiedź brzmi: TAK. Jak podróż służbowa, to tylko wynajętym samochodem. Wiele przedsiębiorstw korzysta z tego typu usługi oferowanych przez wypożyczalnie aut. Wynajęty samochód bez wątpienia gwarantuje komfortową i wygodną podróż. Podróż służbowa samochodem jest pewniejsza od podróży pociągiem oraz samolotem. Na komfort takiej podróży bez wątpienia wpływa fakt, że auto dowiezie nas bezpośrednio do docelowego miejsca – nie musimy tracić czasu na dodatkowe przemieszczanie się z dworca kolejowego czy też lotniska. Oznacza to dodatkowo utratę czasu i pieniędzy oraz oczywiście większe zmęczenie. W przypadku opóźnień pociągów czy wylotów samolotów, na które nie mamy wpływu, cały wyjazd służbowy może okazać się niemożliwy do zrealizowania, a to negatywnie wpływa na kondycję danej firmy. Podróż zbiorową komunikacją znaczenie utrudnia również przygotowanie się do planowanych spotkań biznesowych, konferencji czy prezentacji, trudniej w takich warunkach rozmawiać również o wewnętrznych sprawach firmy, które wymagają zachowania bezwzględnej dyskrecji. Równie problematyczną opcją może się okazać wybór samochodu służbowego – takie pojazdy są zwykle wyeksploatowane, przez co w trackie odbywania długiej podróży, są narażone na awarie. Także wówczas wyjazd służbowy może okazać się niemożliwy do finalizacji.

Zalety wypożyczanych samochodów używanych jako środek transportu w trakcie podróży służbowych

Pojazd pochodzący z renomowanej wypożyczalni samochodów jest zwykle nowy, w pełni sprawny i bardzo krótko użytkowany. Wynajmowane auta przechodzą regularne przeglądy stanu technicznego, aby klienci mieli gwarancję bezpiecznej oraz bezawaryjnej podróży. Atutem wynajętego auta jest również fakt, że podlega ono całodobowej obsłudze Assistance – serwis ten pozwala na szybkie i bezpłatne usunięcie każdej usterki. Inną ważną zaletą wykorzystania omawianego środka transportu jest fakt, że wypożyczenie samochodu przedsiębiorca może odliczyć od podatku.

Godna polecenia oferta wynajmu samochodów na Dolnym Śląsku i Śląsku

Jeżeli interesuje cię wynajem samochodu, którym odbędziesz podróż służbowa i szukasz godnej zaufania firmy, obsługującej klientów z Dolnego Śląska i Śląska, koniecznie zwróć uwagę na wyjątkowo atrakcyjną ofertę przedsiębiorstwa Nostar Car. Ze szczegółami oferty wskazanej firmy zapoznasz się, odwiedzając stronę internetową http://www.nostarcar.com.pl/. Firma zajmuje się wynajmem sprawdzonych i sprawnych aut z automatyczną oraz manualną skrzynią biegów. Oddział omawianego przedsiębiorstwa znajduje się miedzy innymi przy lotnisku we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.