Godna zaufania firma oferująca wynajem busów w Poznaniu

Do szerokiego grona klientów, którzy korzystają z wynajmowanych samochodów dostawczych należą na przykład firmy transportowe, road-253653_1920budowlane,  czy usługowe. Z oferty wynajmu tego typu pojazdów często korzystają także klienci indywidualni. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, która wymaga posiadania pojemnego pojazdu, z pewnością zastanawiasz się nad wynajęciem samochodu dostawczego, który zapewni ci prawidłowe funkcjonowanie twojej firmy. Nie wszystkie przedsiębiorstwa mogą pozwolić sobie na zakup własnego samochodu dostawczego – wypożyczony samochód pozwala na prowadzenie działalności na zasadzie obniżonych kosztów początkowych. Godną zaufania firmą, która oferuje właśnie wynajem busów w Poznaniu, jest przedsiębiorstwo torcar24.pl. Wskazana firma w swojej flocie posiada szereg sprawnych i regularnie sprawdzanych pod względem technicznym aut, które doceniają korzystający z nich kierowcy.

Omawiane przedsiębiorstwo oferuje miedzy innymi takie modele busów, jak:

  • Fiat Ducato 11,
  • Fiat Ducato 15,
  • Peugeot Boxer,
  • Fiat Scudo Van/Minibus.

Na temat szczegółów działalności omawianej firmy można przeczytać, odwiedzając stronę internetową http://torcar24.pl.

Na co zwrócić uwagę, decydując się na wynajem busa?

highway-977931_1920Osoby decydujące się na usługi firm zajmujących się wynajmem samochodów dostawczych powinny korzystać z usług przedsiębiorstw posiadających w swojej flocie wyłącznie sprawdzone marki samochodów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Wynajmowane pojazdy powinny przechodzić regularne, niezbędne testy mechaniczne, gwarantujące sprawne funkcjonowanie oraz długą bezawaryjność. Wypróbowane, sprawne i pojemne pojazdy powinny znajdować się w ofercie firm, które liczą na uwagę oraz zaufanie kontrahentów. Osoby zamierzające wypożyczyć auto dostawcze muszą także zwrócić uwagę na zakres formalności związanych z możliwością skorzystania z omawianej usługi – ważne jest, aby transakcje przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Elastyczne zasady współpracy i nowoczesna flota jako atuty firm zajmujących się wynajmem aut dostawczych

Jeżeli zależy ci na wynajmie samochodu dostawczego, powinieneś zwrócić także uwagę na ceny wypożyczenia, które są zależne od modelu samochodu, czasu wynajmu oraz dystansu, jaki docelowo pokonać ma wypożyczany pojazd. Ważna jest przejrzystość oferty, która pozwala nam określić przewidywaną cenę wynajmu. Poznańska firma torcar24.pl swój cennik przedstawia w formie tabelki, dzięki której potencjalni klienci mogą dopasować konkretne opcje wynajmu do swoich indywidualnych potrzeb.

Poniższa tabela przedstawia przykładowe zestawienie cen wynajmu w zależności od czasu trwania umowy oraz docelowego dystansu, jaki pokona wypożyczany pojazd.

Model samochodu dostawczego 5-7 dni (do 2000 km) 8-14 dni (do 1800 km) 8-18 dni (do 2200 m)
Fiat Ducato 15 190 zł 170 zł 180 zł
Fiat Ducato 11 160 zł 140 zł 150 zł
Peugeot Boxer 330 LH 190 zł 170 zł 180 zł

Źródło: TorCar24/cennik/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.