Wady komunikacji zbiorowej

Zastanawiasz się, czy podróż służbowa odbywana wynajmowanym samochodem niesie wiele korzyści? Odpowiedź brzmi: TAK. Jak podróż służbowa, to tylko wynajętym samochodem. Wiele przedsiębiorstw korzysta z tego typu usługi oferowanych przez wypożyczalnie aut. Wynajęty samochód bez wątpienia gwarantuje komfortową i wygodną podróż. Podróż służbowa samochodem jest pewniejsza od podróży pociągiem oraz samolotem. Na komfort takiej podróży bez wątpienia wpływa fakt, że auto dowiezie nas bezpośrednio do docelowego miejsca – nie musimy tracić czasu na dodatkowe przemieszczanie się z dworca kolejowego czy też lotniska. Oznacza to dodatkowo utratę czasu i pieniędzy oraz oczywiście większe zmęczenie. W przypadku opóźnień pociągów czy wylotów samolotów, na które nie mamy wpływu, cały wyjazd służbowy może okazać się niemożliwy do zrealizowania, a to negatywnie wpływa na kondycję danej firmy. Podróż zbiorową komunikacją znaczenie utrudnia również przygotowanie się do planowanych spotkań biznesowych, konferencji czy prezentacji, trudniej w takich warunkach rozmawiać również o wewnętrznych sprawach firmy, które wymagają zachowania bezwzględnej dyskrecji. Równie problematyczną opcją może się okazać wybór samochodu służbowego – takie pojazdy są zwykle wyeksploatowane, przez co w trackie odbywania długiej podróży, są narażone na awarie. Także wówczas wyjazd służbowy może okazać się niemożliwy do finalizacji.

Zalety wypożyczanych samochodów używanych jako środek transportu w trakcie podróży służbowych

Pojazd pochodzący z renomowanej wypożyczalni samochodów jest zwykle nowy, w pełni sprawny i bardzo krótko użytkowany. Wynajmowane auta przechodzą regularne przeglądy stanu technicznego, aby klienci mieli gwarancję bezpiecznej oraz bezawaryjnej podróży. Atutem wynajętego auta jest również fakt, że podlega ono całodobowej obsłudze Assistance – serwis ten pozwala na szybkie i bezpłatne usunięcie każdej usterki. Inną ważną zaletą wykorzystania omawianego środka transportu jest fakt, że wypożyczenie samochodu przedsiębiorca może odliczyć od podatku.

Godna polecenia oferta wynajmu samochodów na Dolnym Śląsku i Śląsku

Jeżeli interesuje cię wynajem samochodu, którym odbędziesz podróż służbowa i szukasz godnej zaufania firmy, obsługującej klientów z Dolnego Śląska i Śląska, koniecznie zwróć uwagę na wyjątkowo atrakcyjną ofertę przedsiębiorstwa Nostar Car. Ze szczegółami oferty wskazanej firmy zapoznasz się, odwiedzając stronę internetową http://www.nostarcar.com.pl/. Firma zajmuje się wynajmem sprawdzonych i sprawnych aut z automatyczną oraz manualną skrzynią biegów. Oddział omawianego przedsiębiorstwa znajduje się miedzy innymi przy lotnisku we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *